1. Próbki za free
  2. Bezpłatne próbki Royal Canin

Darmowe próbki produktów Royal Canin

Darmowe próbki produktów Royal Canin

Z jedzeniem nie ma żartów. Ile razy słyszeliście to zdanie, które oprócz tego, że jest częścią naszej popularnej mądrości, kryje za sobą bardzo ważną ideę: jedzenie pełni istotną funkcję w organizmie żywych istot. To, jak żyjesz, zależy w dużej mierze od tego, co jesz. Jeśli chcesz, aby Twój zwierzak rósł i żył zdrowo, musisz podawać mu karmę, która może to zagwarantować.

A na stronie Próbki za Free możesz zamówić bezpłatne próbki produktów Royal Canin, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojego pupila i otrzymać je bezpłatnie do domu. W zamian za co? Cóż, po prostu w zamian za podzielenie się swoją opinią na temat każdego z nich po ich wypróbowaniu, tak aby więcej osób mogło wybrać te produkty dla swoich zwierzaków.

Jakie próbki marki Royal Canin mogę pobrać bezpłatnie?

Na co należy zwrócić uwagę przed zastosowaniem produktów marki Royal Canin?

Żywienie i zdrowie idą ze sobą w parze i to jest coś, co Royal Canin postuluje jako podstawę, na której buduje wszystkie swoje produkty. Mimo to, jest więcej rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu darmowych próbek od tej marki, a my zamierzamy Ci o nich opowiedzieć.

Jej motto brzmi: "Żywienie na miarę". Co to oznacza? Royal Canin opracowuje każdy z produktów, które możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, zgodnie z dokładnym zapotrzebowaniem Twojego zwierzęcia na składniki odżywcze: witaminy, naturalne przeciwutleniacze, minerały, błonnik, prebiotyki... wszystko, czego potrzebują Twoje psy i koty, w odpowiednich proporcjach.

Osiąga się to dzięki specjalnym recepturom opracowanym z uwzględnieniem cech i potrzeb każdego zwierzęcia pod względem wieku, wielkości, pochodzenia i stanu zdrowia.

Royal Canin ma w swojej ofercie karmy, które utrzymują w zdrowiu Wasze zwierzęta, ze specyficznymi produktami, które wzmacniają układy takie jak trawienny czy moczowy, inne chronią psy lub koty z problemami wątrobowymi, nietolerancją lub wysoką wrażliwością... Wszystko to dzięki suchej lub mokrej karmie , która uwzględnia również konieczność utrzymania właściwej higieny jamy ustnej lub kontroli wagi i cukrzycy.

W swoim dążeniu do doskonałości Royal Canin przestrzega procesów we wszystkich swoich ośrodkach, aby zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo żywności dla Twoich zwierząt. Przekłada się to na korzystanie z surowców od pobliskich dostawców. W ten sposób unika się transportu towarów z odległych miejsc, co powodowałoby emisję dwutlenku węgla, a także sprzyja się handlowi lokalnemu.

Marka przeprowadza również regularne audyty, aby nie było wątpliwości co do jakości używanych produktów i ich wartości odżywczych; analizuje wszystkie surowce, zachowując część każdego z nich, aby móc zachować kontrolę nad produktem, który wprowadza na rynek. Jak z pewnością zauważyłeś, głównym celem Royal Canin jest zapewnienie nabywcy całkowitego spokoju o wartość, jakość i bezpieczeństwo karmy.

W tym samym duchu, dobrostan psa lub kota musi być rozważany w szerszym kontekście dbałości o nasze ekosystemy. Dlatego odnosimy się do czegoś, co powinno być priorytetem każdego z nas: zdrowszej planety. Royal Canin stara się pozyskiwać swoje surowce, np. ryby, ze zrównoważonych źródeł. Podejmuje również wysiłki w celu zmniejszenia zużycia paliw kopalnych i poszukiwania odnawialnych źródeł energii. To samo dotyczy opakowań ich produktów, więc otrzymując darmowe próbki Royal Canin w pewnym sensie przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Wróćmy do zdrowia Twojego zwierzęcia: zanim wybierzesz ten czy inny produkt, powinieneś pamiętać, że aby upewnić się, że karma, którą dostarczasz swojemu zwierzęciu jest tym, czego potrzebuje, konieczne jest utrzymanie płynnej komunikacji z Twoim weterynarzem. Jak utrzymać zdrową wagę? Jaka jest idealna waga? Jakich produktów należy unikać w zależności od ich właściwości? Na te i wiele innych pytań może odpowiedzieć lekarz weterynarii, z którym należy być w stałym kontakcie, jak również, oczywiście, częste badania kontrolne.

Możemy Wam powiedzieć ogólnie to, co być może już wiecie: wysterylizowane koty i psy znacznie łatwiej przybierają na wadze, tak samo jak kotki i psy. Dlaczego tak się dzieje? Cóż, w wielu przypadkach, ponieważ większość właścicieli nie jest w stanie rozpoznać, że ich zwierzę ma nadwagę. Jak widać, jako właściciel masz kluczową rolę w wykrywaniu zagrożenia, które może być bardzo poważne, jeśli Twój zwierzak staje się otyły.

To jest już największym problemem dla zwierząt domowych, i nie tylko ma bezpośredni wpływ na jakość życia zwierzęcia, ale także na jego długość życia, skracając go średnio o prawie dwa lata. Ponadto otyłość jest odpowiedzialna za bardzo niebezpieczne choroby, takie jak choroby układu krążenia, układu oddechowego, a nawet nowotwory.

Aby zapobiec otyłości, a w konsekwencji także wszystkim tym chorobom, należy właściwie dobrać pokarm, jaki spożywa zwierzę, analizując kalorie, jakie musi uzyskać, aby właściwie dobrać produkt i jego wielkość, aby go nie przekarmić. Możesz skorzystać z tabeli wartości odżywczych produktów, które oferujemy na naszej stronie internetowej, aby pomóc Ci wybrać darmowe próbki Royal Canin, które chciałbyś zamówić.

Sprawy nie kończą się na tym, trzeba również kontrolować lub nawet wyeliminować te małe resztki, którymi karmisz swoje zwierzęta , ponieważ mogą one mieć bardzo negatywny wpływ na ich wagę i zdrowie. Innym zaleceniem jest motywowanie ich do codziennego spalania energii poprzez spacery, w przypadku psów, lub zabawy w domu, które zmuszają ich do poruszania się. Dzięki tym wskazówkom i odpowiedniej żywności, ich życie będzie o wiele łatwiejsze. A więc również twoje.

Czy chcesz być informowany o kolejnych ofertach lub konkursach?
NIE TERAZ
AKCEPTUJĘ
Konfiguracja plików cookieRodzajNazwaCelPodmiot zarządzającyTermin ważnościAkcja
Czy chcesz być informowany o kolejnych ofertach lub konkursach?
NIE TERAZ
AKCEPTUJĘ